Tenista prohrál zápas a stal se terčem výhrůžek! Útočí na něj vlastní fanoušci!

Kližan prohrál a od fanoušků to pěkně schytal. Vrátil jim to i s úroky!
 Tenis 
23. července 2016 10:21 / Facebook
Nejlepší slovenský tenista Martin Kližan dostal ránu pod pás od vlastních fanoušků! Zaútočili na něj výhrůžkami kvůli tomu, že nečekaně prohrál zápas. Smrtí vyhrožují jemu i jeho rodině! Nedávno ho přitom fanoušci vynášeli do nebes za výhru na turnaji v Hamburku!

Kližan je 28. v tenisovém žebříčku, přesto se potýká s problémy. „Zabiju tě. Zabiju tvoji rodinu, matku, otce a všechny. Zabiju tě a okradu, abys mi vrátil, co jsem kvůli tobě prohrál.“ Takové výhrůžky čekaly na Kližana poté, co prohrál zápas v prvním kole na turnaji v chorvatském Umagu.

Ještě před týdnem si přitom fanoušci Kližana považovali za výhru v Hamburku. „To jsem byl hrdina el fantastico. Teď jsem prohrál zápas z totálního vyčerpání z minulého týdne a tohle nastalo,“ uvedl Kližan. Na slovenské fanoušky se pořádně nazlobil.

Už nechce reprezentovat. „Koho mám reprezentovat? Naši vládu, slovenský lid? Ten lid, který se po každé výhře bije do prsou a každý je hrdý, že je Slovák, ale po prohře následují jen vulgární urážky? Stejně to berou i média, která pak lidem vypouštějí informace, jak jsme zklamali, jaká je to potupa a hanba,“ dodal Kližan

Celá situace ho velice zklamala a vůbec si nebral servítky. „Někdy se zamýšlím nad tím, jestli se tuhle krásnou krajinu, která je bohužel plná těchto sraček, vyplatí reprezentovat. A nejsem jediný sportovec, který to tak vidí,“ šokoval Kližan.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

2. Markéta Plánková prozradila, co peče na Velikonoce

3. Simona Krainová má strach z melanomu. Raději šla na operaci

4. Markéta Hrubešová a Lukáš Vaculík - setkání po třiceti letech

5. Demi Moore napsala memoáry. Co všechno v nich prozradí?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn