Tenista prohrál zápas a stal se terčem výhrůžek! Útočí na něj vlastní fanoušci!

Kližan prohrál a od fanoušků to pěkně schytal. Vrátil jim to i s úroky!
 Tenis 
23. července 2016 10:21 / Facebook
Nejlepší slovenský tenista Martin Kližan dostal ránu pod pás od vlastních fanoušků! Zaútočili na něj výhrůžkami kvůli tomu, že nečekaně prohrál zápas. Smrtí vyhrožují jemu i jeho rodině! Nedávno ho přitom fanoušci vynášeli do nebes za výhru na turnaji v Hamburku!

Kližan je 28. v tenisovém žebříčku, přesto se potýká s problémy. „Zabiju tě. Zabiju tvoji rodinu, matku, otce a všechny. Zabiju tě a okradu, abys mi vrátil, co jsem kvůli tobě prohrál.“ Takové výhrůžky čekaly na Kližana poté, co prohrál zápas v prvním kole na turnaji v chorvatském Umagu.

Ještě před týdnem si přitom fanoušci Kližana považovali za výhru v Hamburku. „To jsem byl hrdina el fantastico. Teď jsem prohrál zápas z totálního vyčerpání z minulého týdne a tohle nastalo,“ uvedl Kližan. Na slovenské fanoušky se pořádně nazlobil.

Už nechce reprezentovat. „Koho mám reprezentovat? Naši vládu, slovenský lid? Ten lid, který se po každé výhře bije do prsou a každý je hrdý, že je Slovák, ale po prohře následují jen vulgární urážky? Stejně to berou i média, která pak lidem vypouštějí informace, jak jsme zklamali, jaká je to potupa a hanba,“ dodal Kližan

Celá situace ho velice zklamala a vůbec si nebral servítky. „Někdy se zamýšlím nad tím, jestli se tuhle krásnou krajinu, která je bohužel plná těchto sraček, vyplatí reprezentovat. A nejsem jediný sportovec, který to tak vidí,“ šokoval Kližan.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Zoufalá manželka oslavila narozeniny se svým malým synkem

2. Moderátor Robinsonova ostrova prozradil, jak mu show málem zničila manželství

3. Česká Barbie splnila sen mnoha svým fanouškům

4. Slováček s Gelemovou zase excelují u moře

5. Čtvrtý největší fešák planety už prohání modelky

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn