Chudák Schumacher! Je na tom špatně a rodina dál prodává jeho majetek!

Rodina Schumachera nyní nabízí k prodeji jeho skoro 20 let starý automobil značky Mercedes.
 Ostatní sporty 
27. července 2016 16:22 / Facebook
Jestli se jednou probere ze svého špatného zdravotního stavu, bude nejspíš v šoku! Rodina jezdce Formule 1 Michaela Schumachera postupně prodává jeho majetek, který za svou dlouholetou a úspěšnou kariéru získal! Peníze používá na drahou léčbu, protože jezdec je od pádu na lyžích v roce 2013 nehybný a nereagující ležák! Po rezidenci rodina prodala první formuli a nyní nabízí i oblíbené vozidlo značky Mercedes!

Dlouho se proslýchá, že je Schumacher upoutaný na lůžko a je ve vegetativním stavu, čili jeho orgány fungují, ale nevyhoví výzvám, není schopen komunikace ani stravování. Není však jasné, jak se stav bývalého závodníka vyvíjí, protože informace o něm jsou přísně tajné. Občas však na veřejnost uniknou informace, které nejsou příliš příznivé.

Rodina už nemá kde brát na nákladnou léčbu, která vyžaduje přes dva miliony korun týdně. Přestože Schumacher za svou kariéru vydělal miliardy korun, rodině už začaly peníze docházet. Proto loni nejprve prodala luxusní rezidenci v Norsku zhruba za 70 milionů korun. Jenomže peníze stačily jen na chvilku. Letos v první půli roku šla do dražby první formule, se kterou se Schumacher poprvé objevil na stupních vítězů!

Nyní má manželka Corinna v úmyslu prodat i další stroj, na kterém Schumacherovi záleželo. Je to téměř 20 let starý Mercedes E55. Zájemci ho můžou koupit zhruba za tři miliony korun. Na jak dlouho to vydrží? A bude to vůbec k něčemu?

Schumacherovi se nic vážného nestalo po celou dobu jeho kariéry, avšak doplatil na lyžování. V prosinci roku 2013 v Alpách při sjezdu narazil hlavu na skálu a těžce si poranil mozek!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Krimi

Tito svědci mohli vidět vraždu. Přihlaste se, prosí policie

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi