خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Chudák Schumacher! Je na tom špatně a rodina dál prodává jeho majetek!

Rodina Schumachera nyní nabízí k prodeji jeho skoro 20 let starý automobil značky Mercedes.
 Ostatní sporty 
27. července 2016 16:22 / Facebook
Jestli se jednou probere ze svého špatného zdravotního stavu, bude nejspíš v šoku! Rodina jezdce Formule 1 Michaela Schumachera postupně prodává jeho majetek, který za svou dlouholetou a úspěšnou kariéru získal! Peníze používá na drahou léčbu, protože jezdec je od pádu na lyžích v roce 2013 nehybný a nereagující ležák! Po rezidenci rodina prodala první formuli a nyní nabízí i oblíbené vozidlo značky Mercedes!

Dlouho se proslýchá, že je Schumacher upoutaný na lůžko a je ve vegetativním stavu, čili jeho orgány fungují, ale nevyhoví výzvám, není schopen komunikace ani stravování. Není však jasné, jak se stav bývalého závodníka vyvíjí, protože informace o něm jsou přísně tajné. Občas však na veřejnost uniknou informace, které nejsou příliš příznivé.

Rodina už nemá kde brát na nákladnou léčbu, která vyžaduje přes dva miliony korun týdně. Přestože Schumacher za svou kariéru vydělal miliardy korun, rodině už začaly peníze docházet. Proto loni nejprve prodala luxusní rezidenci v Norsku zhruba za 70 milionů korun. Jenomže peníze stačily jen na chvilku. Letos v první půli roku šla do dražby první formule, se kterou se Schumacher poprvé objevil na stupních vítězů!

Nyní má manželka Corinna v úmyslu prodat i další stroj, na kterém Schumacherovi záleželo. Je to téměř 20 let starý Mercedes E55. Zájemci ho můžou koupit zhruba za tři miliony korun. Na jak dlouho to vydrží? A bude to vůbec k něčemu?

Schumacherovi se nic vážného nestalo po celou dobu jeho kariéry, avšak doplatil na lyžování. V prosinci roku 2013 v Alpách při sjezdu narazil hlavu na skálu a těžce si poranil mozek!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Češi stávají do práce dříve než jinde v Evropě, přesto mají výrazně nižší mzdy. Kdo za to může?

Krimi

Zdrogovaný řidič MHD chtěl vozit po Praze lidi. Policie ho vyhmátla úplnou náhodou

1. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží

2. Michal Kavalčík se pochlubil, jak zhubnul

3. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

4. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

5. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn