Slavný hokejista obtěžoval dívky! Policie ho odvedla v poutech!

Kane doplatil na to, že neudržel nervy na uzdě. Za násilí na ženách ho policie zatkla přímo na ulici!
 Hokej 
28. července 2016 08:13 / Facebook/Twitter
Tak tohle si za rámeček nedá! Útočník hokejového klubu NHL Buffala Sabres Evander Kane se choval jako hulvát k ženám a šeredně se mu to vymstilo! Policisté ho zadrželi přímo na ulici a nasadili mu i pouta! Hokejista tvrdí, že je nevinný!

Svědci přitom viděli, jak byl Kane násilnický k ženám. Vše se stalo v buffalském klubu Bottoms Up. Hokejista měl podle svědků nejprve chytit jednu dívku pod krkem a násilím se ji snažil dostat k sobě do auta. Poté zase jinou dívku popadl u baru za ruku a shodil ji z baru.

Kane asi zapomněl, že se takové chování nesluší! Další svědkyně na něj podala trestní oznámení a policisté neváhali. Pro útočníka si přijeli k jeho domu a nasadili mu klepeta! Odpor nekladl. „Vzdal se dobrovolně. Je ale nevinný. Dokážeme, že se obvinění nezakládá na pravdě,“ uvedl v rozhovoru pro Buffalo News právník hokejisty Paul Cambria. Klub se k činu hokejisty nijak nevyjádřil, ale mluví se o tom, že vymění útočníka do jeho rodného Vancouveru.

Podle právníka má policie i záznam z videokamery v klubu, na kterém není vidět žádný důkaz. „Anonymní zdroje jsou bezcenné a v soudní síni vyjde pravda najevo. Pokud se něco stalo, má dívka vylézt ze stínu a nemá se schovávat. Jsem už opravdu unavený z anonymních zdrojů,“ uvedl Cambria.

Právě on zastupoval loni i Evanderova mnohem slavnějšího jmenovce Patricka Kanea, který měl obdobný problém. Čelil obvinění, že ve svém domě znásilnil dvacetiletou dívku. Nikdo se tomu nedivil, protože Kane má za seobu několik průšvihů.

Tentokrát se ale nepodařilo nasbírat dostatek důkazů a Patrick Kane vyvázl. Proto je možné, že si dívka vše vymyslela a chtěla jen udělat problémy střelci, který v uplynulém ročníku ovládl kanadské bodování NHL. Evander Kane to má však o to horší, že ho viděli svědci!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Lucie Šafářová ukázala bříško. Její parťačka z kurtu bude za chvíli rodit

2. Dcera herečky Lucie Zedníčkové uklízí ve stájích

3. Jan Šťastný vyrazil se synem do kina. Prázdniny zatím tráví ve městě

4. Překyselení organismu. Jak vzniká a co s tím?

5. Kristina Kloubková a Václav Kuneš se po obnoveném vztahu chystají na dovolenou. Prozradili, kam pojedou

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn