دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Skvělý výkon Kanady! Vedení Rusů 0:2 v závěru otočili a zvítězili 4:2

Semifinálový zápas Kanada–Rusko 4:2
 Hokej
20. května 2017 15:13 / ČT
Kanadskému týmu se podařilo zvrátit vedení Ruska 0:2. V závěru těžké bitvy předvedla kanadská reprezentace famózní obrat a zvítězila 4:2 nad silným týmem Ruska.

Rusové se dostali brzo do vedení díky střelám Jevgenije Kuzněcova a Nikity Guseva. Tvrdý kanadský tým však utkání dokázal brilantně otočit a nakonec zvítězil 4:2. Z týmu Kanady se trefil Mark Scheifele, Nathan Mackinnon, Ryan OReilly a Seana Couturie.

V úvodu utkání bylo k vidění pouze několik málo akcí na obou stranách. Ve druhé minutě se ocitl před odkytou brankou Tkačov ale nedokázal puk zpracovat. Většina pokusů Kanady skončila v lapačce Vasilevskeho.

V úvodu druhého dějství se Kanaďané ubránili při trestu Konečného, při kterém si Pickard poradil se zakončením Dadonova z mezikruží. Úřadující šampioni se ubránili i při vyloučení za špatné střídání. Kanada se po faulu Bělova ve své první přesilovce v polovině utkání také neprosadila.Ve 33. minutě se radovali z gólu po parádní kombinaci Rusové. Puk si vyměnili Bělov, Kučerov a Panarin, ten z levého kruhu uvolnil u levé tyče Kuzněcova, který si ještě zpracoval puk a trefil volný prostor Picardovy branky.

Dále ještě mohl zvýšit Namestnikov, ale brankáře Pickarda nepřekonal. Kanada po 17 vteřinách třetí třetiny potrestala Zubovo vyloučení za faul na unikajícího Simmondse z konce druhé části. MacKinnon uvolnil mezi kruhy Scheifeleho, který nasměroval puk za Vasilevského a ukončil jeho neprůstřelnost v play off.

V 56. Minutě vyrovnal MacKinnon po úspěšném souboji s Tkačovem pěknou střelou překonal ruského brankáře. Netrvalo ani dvě minuty a OReilly se trefil do odkryté branky ruského brankáře. Čtvrtým gólem potom v power play do prázdné brány zakončil utkání Couturier.