خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Máme tip na vítěze prvního Grand slamu roku! Není jím čtyřnásobný vítěz ani plivající obrovský Polák.

Bernard Tomic v plném nasazení.
 Ostatní sporty 
09. ledna 2014 04:37 / Foto: Facebook
Již toto pondělí se roztočí grandslamová kola letošní tenisové sezóny. 102. ročník Australian Open (AO) bude hostit v Melbourne Parku opět ty nejlepší tenisty a tenistky světa. A otázka je nasnadě - obhájí titul opět čtyřnásobný vítěz AO Novak Djoković?

Na záda mu ovšem dýchá loňský finalista Skot Andy Murray nebo první muž žebříčku Španěl Rafael Nadal. Pochlapí se snad konečně náš Tomáš Berdych jako sedmý nasazený nebo překvapí obrovitý (203 cm) Polák Jerzy Janowicz, který na loňském AO dostal pokutu 2 500 amerických dolarů, když se během tiebreaku úvodní sady utkání druhého kola tak rozčílil, že plivl (naštěstí jen) na čáru poté, co byl ohlášen dobrý míč indického protivníka.

Náš horký tip na vítěze je ovšem domácí Australan a nejde o na špičku se opět pomalu deroucího Lleytona Hewitta. Je jím kontroverzní 21letá naděje australského tenisu Bernard Tomic, který sice nefiguruje ani mezi nasazenými - ovšem v roce 2012 se dostal až do osmifinále turnaje, v němž ho vyřadil legendární Roger Federer. Pokud tedy náš tajný tip na tohoto 196 centimetrů vysokého borce vyjde a vsadíte na jeho vítězství na AO tisíc korun, tak u Sportingbet vyhrajete 201 000 korun! Bernard se bude ovšem muset soustředit pouze na samotný sportovní výkon (a na 14 dní raději zapomene na noční život), což se týká i jeho horkokrevného otce. Ten dostal od ATP roční zákaz účasti na turnajích poté, co loni v květnu během turnaje v Madridu napadl synova tréninkového partnera a zlomil mu nos. Organizátoři AO mu dokonce zakázali koupit si vstupenku do hlediště…

Sázkou na jistotu je pak samozřejmě sázka na obhájce Novaka Djokoviče – pokud vsadíte obligátní tisícovku, tak vyhrajete přesně dvě.
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Krimi

Rodinná oslava se zvrtla v hromadnou bitku. Řešili ji policisté z širokého okolí

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn