Když ne gól, tak aspoň loket. Voráček zmasakroval soupeře!

Jakub Voráček je nejlepší hráč v kanadském bodování NHL. A když se mu nedaří, upozorní na sebe alespoň faulem jako v zápase s Winnipegem.
 Hokej 
31. ledna 2015 04:06 / Facebook
Jako zkušený kickboxer se projevil hokejista Jakub Voráček v zápase Philadelphie Flyers s Winnipegem Jets. Moc se mu nedařilo a do kanadského bodování si jako vedoucí hráč připsal jediný bod za asistenci. To ho nejspíš namíchlo, a proto si vylil zlost na soupeři. Do obličeje mu zasadil tvrdou ránu loktem.

Jakub Voráček sklízí samou chválu, dává branky, ještě více na ně přihrává a vede kanadské bodování. Má v něm po 50 zápasech 58 bodů za 17 gólů a 41 přihrávek.

Teď na sebe upoutal pozornost ne kvůli výkonu, ale kvůli zákroku za hranicí pravidel. Přestože Philadelphia vyhrála 5:2, pro českého hokejistu zápas příliš úspěšný nebyl.

Ve 12. minutě si sice připsal asistenci, ale ničím dalším už nepřekvapil. Tedy alespoň ne co se branek a přihrávek týče. A tak na sebe upoutal pozornost faulem. Ale naprosto zbytečným. Terčem jeho útoku se stal dvougólový Jets Perreault, kterému uštědřil úder loktem do hlavy. Za to se poroučel na trestnou lavici.

A že to tam dobře zná. Je totiž z první třicítky kanadského bodování druhým nejtrestanějším hráčem. Po padesáti odehraných zápasech má 51 trestných minut. Více jich má jen Jevgenij Malkin z Pittsburghu, a to o pět víc.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn