Serena stárne, na kurtu to ale není poznat! Má další titul

Dala eso a mohla začít skákat radostí. Serena Williamsová si na Australian Open připsala devatenáctý grandslamový titul.
 Tenis 
01. února 2015 10:55 / Facebook
Americká tenistka Serena Williamsová se ve svých 33 letech stala nejstarší hráčkou finále v historii Australian Open. Věk jí však nebránil v tom, aby jako světová jednička vyprovodila z kurtu druhou hráčku světa Marii Šarapovovou a získala devatenáctý grandslamový titul.

Na Sereně jako by věk nebyl poznat. S Ruskou začala ve finále ve velkém stylu a hned jí sebrala podání. Zápas pak sice zbrzdila dešťová přestávka, ale ani to Američanku nezastavilo. Přestože pak sice prohrála své podání, hned ho zase Šarapovové vzala a první set získala 6:3.

Druhá sada už byla vyrovnanější. Šarapovová dokonce odvrátila jeden mečbol, přesto však rozjetou světovou jedničku nedokázala zastavit. Američanka vyhrála set poměrem 7:6. Tečku za zápasem udělala esem. Připsala si tak devatenáctý grandslamový titul ve dvouhře.

Tím překonala bilanci Martiny Navrátilové v počtu grandslamových titulů. Před ní zůstává už jediná Němka Steffi Gragová, která jich má na kontě 22.

Williamsová porazila Šarapovovou pošestnácté v řadě. Jejich vzájemná bilance je 17:2. „Maria hrála opravdu dobře a dala mi zabrat,“ řekla vítězka. „Serenu už jsem hodně dlouho neporazila, ale strašně ráda proti ní hraju. Ona je nejlepší a chci se utkávat s nejlepšími,“ doplnila Šarapová.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn