Neporazitelný Djokovič! Murrraymu nepomohla ani sprostá přítelkyně

Novak Djokovič kraloval Australian Open už popáté. Nikdy z finále neodešel jako poražený.
 Tenis 
02. února 2015 03:58 / Facebook
Australian Open v mužském deblu popáté vyhrál sedmadvacetiletý srbský tenista Novak Djokovič. Světová jednička ve finále porazila Brita Andyho Murrayho. Srb tak zůstal ve finále neporažený.

Zápas byl přitom v první polovině velmi vyrovnaný a oba tenisté se přetahovali o každý gem. První set vyhrál v tie-breaku Djokovič, Murray ale nehodil flintu do žita a ve druhém setu naopak zvítězil ve zkrácené hře on.

Potom už byl ale zápas jasně v rukách Djokoviče, který třetí set vyhrál 6:3 a v poslední sadě uštědřil Britovi kanára. „Andy předvedl hlavně v prvních dvou setech skvělý výkon,“ řekl Djokovič. Murray byl v Melbourne počtvrté ve finále, ale na titul stále marně čeká. Potřetí přitom prohrál s Djokovičem.

Britovi nepomohla v publiku ani jeho přítelkyně Kim Sears, která na sebe upozornila tričkem s nápisem: Pozor na mě, jsem sprostá. Reagovala tak nejspíš na to, co vyplulo na povrch po semifinálovém zápase, v němž Murray vyřadil Tomáše Berdycha. Televizní kamery totiž zachytily, jak českého tenistu počastovala vulgárními výrazy.

Djokovič získal za výhru skoro 60 milionů korun. Na Australian Open zvítězil popáté a přiblížil se rekordmanovi turnaje Australanovi Royi Emersonovi, který má z 60. let minulého století titulů šest. „Je úžasné získat tady pět titulů a být ve společnosti takových jmen jako Emerson. Je mi ctí hrát před zraky takových legend,“ řekl Djokovič. Právě Emerson mu předal pohár pro šampiona.

Murray, který se díky účasti ve finále posune na čtvrté místo žebříčku ATP, vzdal Djokovičovi hold. „Novakova finálová bilance 5:0 je neuvěřitelná. Ale i já jsem spokojený. Po těžkém minulém roce jsme s týmem udělali velkou práci, abych se vrátil zpět,“ dodal Murray.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn