Hráči nemají s Růžičkou u nároďáku problém! Přijede Voráček, Hejda i Erat

Vladimírovi Růžičkovi není v poslední době příliš do smíchu. Jeho aféra však zatím nemá na reprezentační tým vliv.
 Hokej 
16. dubna 2015 10:57 / Facebook
Kauza kolem reprezentačního trenéra Vladimíra Růžičky a jeho podivného přijetí a vrácení půl milionu korun od otce jednoho ze svěřenců zatím nemá výrazný vliv na národní tým. Celá aféra sice reprezentaci před začátkem domácího mistrovství nijak neprospívá, ale hráči stojí za Růžičkou a tvrdí, že by měl zůstat trenérem. A tým může čekat další posily ze zámoří. Přijede Voráček, Hejda a Erat.

Šéf hokejového svazu Tomáš Král Růžičku podržel. Ponechal ho ve funkci trenéra nároďáku, protože ctí presumpci neviny. „Byl bych za šaška, kdybych ho odvolal dva týdny před začátkem domácího mistrovství,“ uvedl Král. Podle něj kdyby se podezření ukázala nepravdivá, musel by Růžičkovi navíc platit náhrady.

Za Růžičku se postavili i hráči. Podle nich není důvod, aby se trenér omlouval. Jak už i Král dříve uvedl, z videa zveřejněného na internetu vyplývá, že Růžička sice přijal půl milionu korun, ale neslíbil za ně, že by měl někdo hrát.

Video zveřejnil podnikatel Miroslav Palaščák, který dal Růžičkovi dvakrát 250 tisíc korun. Očekával za ně, že jeho syn David bude hrát ve Slavii. Jenže šanci nedostal. Podle Růžičkových slov na videu na to neměl, navíc říkal, že kluk dostal šanci se Slavií trénovat. Peníze na konci loňského roku kouč Palaščákovi vrátil.

Stále však není jasné, jak to s penězi bylo. Policie prověřuje, jestli byly úplatkem, sponzorským darem, nebo něčím jiným.

Na hráčský kádr to ale nemá vliv. Naopak posiluje každým dnem. Z Philadelphie přijede nejproduktivnější Čech v základní části NHL Jakub Voráček. Účast potvrdil obránce Colorada Jan Hejda a také útočník Martin Erat z Arizony.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn