Růžička lituje! Mrzí ho celá aféra ohledně přijetí půl milionu

Růžičkovi je z celé aféry kolem přijetí půl milionu korun smutno.
 Hokej 
22. dubna 2015 11:49 / Facebook
Kouč hokejové reprezentace Vladimír Růžička prolomil mlčení. Ke kauze ohledně přijetí půl milionu korun veřejně přiznal, že ho to mrzí. Zároveň tvrdí, že se vynasnaží udělat na nadcházejícím domácím světovém šampionátu maximum.

„Mrzí mě moje nedůslednost a že se to rozjelo před mistrovstvím,“ uvedl Růžička. Je mu líto, že namísto aby se řešilo jen mistrovství, hokejovou veřejností hýbe aféra ohledně půl milionu.

Peníze dal Růžičkovi podnikatel Miroslav Palaščák a čekal za to, že bude jeho syn David hrát za Slavii Praha, kde Růžička trénoval. Mladík ale šanci nedostal. Růžička odmítá, že by za peníze slíbil místo v sestavě, a řekl, že kluk měl možnost s týmem trénovat. Peníze označil jako sponzorský dar a potom jako půjčku, kterou vrátil.

„Mrzí mě, že to negativně ovlivnilo celý náš hokej. Vrhlo to na mě špatné světlo stejně jako na moje nejbližší. Doufám, že se co nejdříve vše vysvětlí a ukáže se, že jsem nic nezákonného neudělal,“ řekl Růžička.

Pozornost nyní zaměřuje na přípravu týmu na mistrovství, které začíná 1. května. „Určitě mám nyní větší motivaci dosáhnout s týmem na medaili, ale je mi z toho všeho smutno. Teď záleží na mně, aby to nemělo na mužstvo žádný vliv. Máme před sebou velkou akci, ale věřím, že to hráči zvládnout. Pro úspěch uděláme všechno,“ dodal Růžička.

Celou aférou kolem přijetí peněz od Palašáčka, který s Růžičkou natočil video a zveřejnil ho, se začala zabývat policie.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn