Fanoušek vulgárně nadává Kvitové a diví se: Tlustá děv... je světová čtyřka?

Kvitová si z prohry těžkou hlavu nedělá. Po zápase se usmívala a chystá se na další turnaj.
 Tenis 
23. dubna 2015 17:38 / Facebook
Jak může být tahle tlustá děv... čtvrtou tenisovou hráčkou? Takovými slovy se vyjádřil tenisový fanoušek k výkonu Petry Kvitové na turnaji ve Stuttgartu. Hned v úvodním zápase vypadla s Madison Brengleovou ze Spojených států amerických, která je až ve čtvrté desítce světového žebříčku.

Kvitové se vstup na antuku vůbec nevydařil, když po dvou měsících odpočinku zpackala první zápas seriálu WTA Tour. A příznivci tenisu jsou za to pořádně naštvaní. Někteří si dokonce neberou servítky. „Jak může být tahle tlustá děv... čtvrtou tenisovou hráčkou? Dámský tenis je opravdu na nejhorší úrovni, když mohou být obézní ženy v horní části světového žebříčku,“ uvedl jeden z pisatelů Kvitové na Facebooku.

Další píšící zhodnotil výkon Kvitové, která podlehla Američance 3:6 a 6:7, jako moc labilní. „Takhle si to posr... Hnus, odevzdaný výkon, bez pohybu,“ uvedl. A diví se i ostatní. „Petro, při vší úctě, tohle už není normální. Porážet nejlepší a prohrávat s bezejmennými...,“ nevěří muž. A další pisatel označil Kvitovou za nejslabší hráčku vůbec. Jiní lidé však Kvitovou podporují a drží jí pěsti.

Ačkoliv se zdálo, že se Kvitová po dvouměsíční pauze vrátila v pohodě na kurty. Opak je pravdou. Sice pomohla České republice v semifinále Fed Cupu dvěma výhrami, nyní ale navázala na neúspěšnou šňůru. Kvitová si z toho ale hlavu nedělá. „Trpělivost bude klíčem k antuce. Dnes to nebylo nejlepší, ale teď mám týden před Mutua Madrid Open,“ řekla Kvitová.
René Kekely | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Hanu Zagorovou málem smetla z pódia bouřka

2. Tohle je roztomilý synek Harryho a Meghan

3. Dočká se Jaromír Jágr někdy hokejového potomka?

4. Zpěvák No Name Igor Timko prozradil, kde letos stráví dovolenou

5. Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn