Tiger Woods na turnaji Cadillac Championship na Floridě sestřelil dva diváky!

Trump National Doral na Floridě.
 Ostatní sporty
11. března 2014 10:50 / Foto: Facebook
O víkendu se hrál na Floridě další turnaj PGA Tour na hřišti Trump National Doral. Hřiště, které vlastní miliardář Donald Trump, prošlo během minulého roku obrovskou změnou. Trump investoval 200 milionů dolarů a tvář hřiště se naprosto změnila. Výrazně přibylo vodních překážek i bunkrů a hráčům se tak jejich hra výrazně ztížila.

O víkendu ovšem hráči nečelili pouze ztíženým podmínkám na hřišti, ale zároveň i velké nepřízni počasí a turnaj musel být několikrát přerušen. Z částky 9 000 000 milionů dolarů si nakonec vítěz turnaje Patrick Reed připsal na své bankovní konto 1.350.000 dolarů a zakončil hru se čtyřmi ranami pod par hřiště. Cadillac Championship byl třetí vyhraný turnaj v jeho golfové kariéře, ale zcela jistě ten nejvýznamnější.

Nekorunovaným druhým vítězem turnaje byl ovšem Tiger Woods, kterému se podařilo v nedělním finálovém kole hned dvakrát sestřelit přihlížejícího diváka. Světová golfová jednička skončila nakonec na děleném 25. místě s pěti ranami nad par hřiště.