Kiki a Maki končí! Hvězdné duo prý rozdělily peníze!

Takhle se společně radovat už nerozlučné beachvolejbalové duo asi v budoucnu neuvidíme.
 Ostatní sporty 
25. července 2015 13:40 / facebook Kolocová, Sluková
Úspěšná beachvolejbalová dvojice Kiki a Maki končí! Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se po letech úspěšné spolupráce rozcházejí. Co přesně ale stojí za jejich šokujícím rozchodem ani jedna z nich zatím nechce prozradit. Detaily mají zaznít až v pondělí.

"Milí fanoušci týmu, prosíme buďte trpěliví a vydržte se spekulacemi do pondělí, do naší tiskové konference," vzkázaly pouze hráčky v sobotu dopoledne na svém facebookovém profilu netrpělivým a zklamaným fanouškům.

V kuloárech se mezitím spekuluje hlavně o jejich neshodách ohledně financí. Navíc už vyšlo najevo, že Markéta Sluková prý rozbila druhou českou dvojici Martina Bonnerová, Barbora Hermannová a dala se dohromady s druhou jmenovanou hráčkou. "Dneska ráno před tréninkem moje spoluhráčka Bára Hermannová mně a našemu trenérovi sdělila, že přijala nabídku šéftrenéra českého beachvolejbalu a životního partnera M. Slukové vytvořit novou dvojici Hermannová - Sluková. Mě i celý tým bez jakékoli předešlé domluvy postavila uprostřed sezony ze dne na den před hotovou věc," uvedla Bonnerová na svém facebooku.

Chování Hermannové označila zklamaná hráčka za nesportovní. "Slušný člověk by měl spolupráci ukončit po předešlé domluvě a po ukončení sezony. Tímto bych se chtěla všem omluvit za situaci, která se stala bez mého vědomí. V co nejkratší možné době ji budeme řešit," dodala Bonnerová.

Zatím není jasné ani to, zda spolu Kiki a Maki ještě nastoupí na mistrovství Evropy, které začne v Klagenfurtu už příští úterý. Ve skupině G se tam mají utkat s Němkami Laboureurová a Sudeovou, Litevkami Povilaityteovou a Dumbauskaiteovou a Finkami Hasuovou a Parkkinenovou.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn