Smůla, nebo blamáž? Fotbalové hvězdy na miniturnaj nedorazily

Fotbalová legenda Johan Cruijff na turnaj do Vroutku nedorazil.
 Fotbal 
26. července 2015 13:55 / internet
Měla to být fotbalová senzace, na kterou se bude dlouho vzpomínat! Ta ale skončila pěknou ostudou. Na benefiční turnaj do Vroutku v Severních Čechách totiž měla dorazit dvojice fotbalových legend Johan Cruijff a Dennis Bergkamp. Jejich řidič ale údajně cestou zabloudil.

Na hvězdy se přitom přijeli na malý benefiční turnaj podívat fanoušci až z Jihlavy a pořadatelé jim vyčlenili čísla, s nimiž dosáhly největších úspěchů. "Kdyby přijel Cruijff, dostal bych kopřivku. Co znamená pro dnešní děti Messi, to znamenal pro nás on," těšil se Josef Sádský, jeden z fotbalových nadšenců.

Jenže ouha..Odbilo poledne a stovky lidí na stadionu čekaly stále marně. Podle Tomáše Novotného, který účast hvězd na turnaji zařizoval, si vymínili konkrétního šoféra, kterého už znají. Ten pro ně vyrazil do Prahy.

Cestou ale řidiče zdržela jiná nehoda. Pak zase čekal, až hvězdy doobědvají. Nakonec kolem jedné odpoledne vyrazil do Vroutku. Ani kolem čtvrté, kdy se turnaj chýlil ke konci, ale fotbalisté nikde. Prý kvůli komplikacím v dopravě. "Můj kluk do Prahy vyrazil hodinu po tom řidiči a už je dávno zpátky. A žádná kolona tam nebyla," vyjádřil pochybnosti moderátor turnaje.

Vzápětí přichází zpráva z řidičova vozu: Cruijff a Bergkamp prý už do Vroutku nechtějí, protože nečekali mediální pozornost. O novinářích ale Novotný prý řekl hvězdám sám. Jejich účast chtěl utajit, jenže v pátek o ní informovala fotbalová asociace, které dali echo organizátoři...

Řidič, na kterého hvězdní Holanďané spoléhali, navíc údajně zabloudil zhruba 15 kilometrů od Vroutku. Jenže Cruijff i Bergkamp chtějí okamžitě zpátky do Prahy. Příběh i turnaj končí.

"Je mi líto, že to takhle dopadlo. Nechtěl jsem nikoho lákat na vzdušné zámky, nebyl to záměr. Omlouvají se s ohledem na stav našich silnic. Mrzí mě to, věřím, že v budoucnu s nimi turnaj uspořádáme," dodal smolař dne Novotný.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy moderátorka si brutálně spálila své silikony. I pohled na ně bolí!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Pořiďte si tělo snů a ušetřete 17 000 Kč!

2. Nikol Moravcová ukázala bříško těsně před porodem

3. Letní menu restaurace Bistro Kaprova spojuje středomoří s asijskými dálavami

4. Sandra Parmová prozradila, jaké povolání chtěla mít jako malá

5. Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn