Holky, přeskočilo vám? Kiki a Maki jako přes kopírák s Hlaváčkovou a Hradeckou

Sluková (vlevo) a Kolocová jsou ve stejné situaci, jako byly Hlaváčková s Hradeckou. Přijde Sluková později s prosíkem?
 Ostatní sporty 
28. července 2015 10:03 / zhalykom.blogspot.cz
To už tu jednou bylo! Nejúspěšnější české plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová dělají stejnou chybu, jakou udělaly v roce 2013 nejlepší české deblové tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková. Sluková stejně jako tehdy Hlaváčková opustila svou kolegyni a dala se dohromady s někým jiným. Po roce začala Hlaváčková rozchodu litovat a letos se obě tenistky daly opět dohromady. Už jim to ale tolik nejde. Zapláče Sluková alias Maki úplně stejně jako Hlaváčková?

Rozbít úspěšný pár se nevyplácí. Své by o tom mohla vyprávět Hlaváčková, která s Hradeckou jen v roce 2012 získala několik titulů, několikrát se hráčky společně dostaly do finále a odnesly si i stříbrnou medaili z olympiády, když nedokázaly najít recept pouze na sestry Williamsovy. Kromě toho v roce 2011 triumfovaly na French Open a v roce 2013 na US Open.

Dvojice se v roce 2012 vyšplhala v deblovém žebříčku až na třetí místo. Ale Hlaváčkové to bylo málo. O rok později se rozhodla od Hradecké odejít. Domluvila se, že bude hrát čtyřhru s další Češkou Lucií Šafářovou.

Zdrcená Hradecká to brala jako podraz, obzvlášť v době, kdy se jí těžko hledala jiná partnerka. Dvojice byla na nože. Hlaváčkové se ale se Šafářovou nedařilo a postupně začala zjišťovat, že udělala chybu. Loni natvrdo přiznala, že neměla od Hradecké odcházet. Dohromady dvojici H+H svedl reprezentační kapitán Petr Pála, který je spolu obsadil do čtyřhry ve Fed Cupu. Od té doby se dala dvojice postupně dohromady a opět hraje spolu. Zatím však na významnější úspěch čeká.

Stejné by to mohlo být se Slukovou a Kolocovou. Rozpad nejlepších českých plážových volejbalistek přišel jako blesk z čistého nebe. Sluková se rozhodla odejít kvůli krizi, Kolocová s tím nesouhlasila a chtěla krizi překonat. Na utvoření páru je ale potřeba dvou lidí, a proto sama Kolocová nic nezmohla. A Sluková už si našla partnerku, stejně jako to tehdy bylo u Hlaváčkové. Maki bude hrát s Barborou Hermannovou. Jak dlouho to vydrží? Zapláče Sluková stejně jako Hlaváčková? Ale Kolocová už nemusí být tak velkorysá jako Hradecká!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Pád britské vlády může ohrozit více pracovních míst v ČR než případný pád vlády české, varuje...

Krimi

Podivné přepadení: Cyklista se pokusil oloupit ženu na koni

1. Veronika Kašáková prozradila, jaké šperky má nejraději

2. Tomicová ve Stardance ztrácí tempo, Arichteva letí vzhůru

3. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

4. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

5. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn