Holky, přeskočilo vám? Kiki a Maki jako přes kopírák s Hlaváčkovou a Hradeckou

Sluková (vlevo) a Kolocová jsou ve stejné situaci, jako byly Hlaváčková s Hradeckou. Přijde Sluková později s prosíkem?
 Ostatní sporty 
28. července 2015 10:03 / zhalykom.blogspot.cz
To už tu jednou bylo! Nejúspěšnější české plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová dělají stejnou chybu, jakou udělaly v roce 2013 nejlepší české deblové tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková. Sluková stejně jako tehdy Hlaváčková opustila svou kolegyni a dala se dohromady s někým jiným. Po roce začala Hlaváčková rozchodu litovat a letos se obě tenistky daly opět dohromady. Už jim to ale tolik nejde. Zapláče Sluková alias Maki úplně stejně jako Hlaváčková?

Rozbít úspěšný pár se nevyplácí. Své by o tom mohla vyprávět Hlaváčková, která s Hradeckou jen v roce 2012 získala několik titulů, několikrát se hráčky společně dostaly do finále a odnesly si i stříbrnou medaili z olympiády, když nedokázaly najít recept pouze na sestry Williamsovy. Kromě toho v roce 2011 triumfovaly na French Open a v roce 2013 na US Open.

Dvojice se v roce 2012 vyšplhala v deblovém žebříčku až na třetí místo. Ale Hlaváčkové to bylo málo. O rok později se rozhodla od Hradecké odejít. Domluvila se, že bude hrát čtyřhru s další Češkou Lucií Šafářovou.

Zdrcená Hradecká to brala jako podraz, obzvlášť v době, kdy se jí těžko hledala jiná partnerka. Dvojice byla na nože. Hlaváčkové se ale se Šafářovou nedařilo a postupně začala zjišťovat, že udělala chybu. Loni natvrdo přiznala, že neměla od Hradecké odcházet. Dohromady dvojici H+H svedl reprezentační kapitán Petr Pála, který je spolu obsadil do čtyřhry ve Fed Cupu. Od té doby se dala dvojice postupně dohromady a opět hraje spolu. Zatím však na významnější úspěch čeká.

Stejné by to mohlo být se Slukovou a Kolocovou. Rozpad nejlepších českých plážových volejbalistek přišel jako blesk z čistého nebe. Sluková se rozhodla odejít kvůli krizi, Kolocová s tím nesouhlasila a chtěla krizi překonat. Na utvoření páru je ale potřeba dvou lidí, a proto sama Kolocová nic nezmohla. A Sluková už si našla partnerku, stejně jako to tehdy bylo u Hlaváčkové. Maki bude hrát s Barborou Hermannovou. Jak dlouho to vydrží? Zapláče Sluková stejně jako Hlaváčková? Ale Kolocová už nemusí být tak velkorysá jako Hradecká!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Olga Matušková uctila na Vyšehradě památku Waldemara Matušky

2. Kateřina Kornová vyrazila se synem na dovolenou

3. Pamatujete slavné duo Kamélie? Takhle dnes zpěvačky vypadají

4. Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

5. Taťána Gregor Brzobohatá si do kavárny nosí vlastní hrnek

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn