Holky, přeskočilo vám? Kiki a Maki jako přes kopírák s Hlaváčkovou a Hradeckou

Sluková (vlevo) a Kolocová jsou ve stejné situaci, jako byly Hlaváčková s Hradeckou. Přijde Sluková později s prosíkem?
 Ostatní sporty 
28. července 2015 10:03 / zhalykom.blogspot.cz
To už tu jednou bylo! Nejúspěšnější české plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová dělají stejnou chybu, jakou udělaly v roce 2013 nejlepší české deblové tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková. Sluková stejně jako tehdy Hlaváčková opustila svou kolegyni a dala se dohromady s někým jiným. Po roce začala Hlaváčková rozchodu litovat a letos se obě tenistky daly opět dohromady. Už jim to ale tolik nejde. Zapláče Sluková alias Maki úplně stejně jako Hlaváčková?

Rozbít úspěšný pár se nevyplácí. Své by o tom mohla vyprávět Hlaváčková, která s Hradeckou jen v roce 2012 získala několik titulů, několikrát se hráčky společně dostaly do finále a odnesly si i stříbrnou medaili z olympiády, když nedokázaly najít recept pouze na sestry Williamsovy. Kromě toho v roce 2011 triumfovaly na French Open a v roce 2013 na US Open.

Dvojice se v roce 2012 vyšplhala v deblovém žebříčku až na třetí místo. Ale Hlaváčkové to bylo málo. O rok později se rozhodla od Hradecké odejít. Domluvila se, že bude hrát čtyřhru s další Češkou Lucií Šafářovou.

Zdrcená Hradecká to brala jako podraz, obzvlášť v době, kdy se jí těžko hledala jiná partnerka. Dvojice byla na nože. Hlaváčkové se ale se Šafářovou nedařilo a postupně začala zjišťovat, že udělala chybu. Loni natvrdo přiznala, že neměla od Hradecké odcházet. Dohromady dvojici H+H svedl reprezentační kapitán Petr Pála, který je spolu obsadil do čtyřhry ve Fed Cupu. Od té doby se dala dvojice postupně dohromady a opět hraje spolu. Zatím však na významnější úspěch čeká.

Stejné by to mohlo být se Slukovou a Kolocovou. Rozpad nejlepších českých plážových volejbalistek přišel jako blesk z čistého nebe. Sluková se rozhodla odejít kvůli krizi, Kolocová s tím nesouhlasila a chtěla krizi překonat. Na utvoření páru je ale potřeba dvou lidí, a proto sama Kolocová nic nezmohla. A Sluková už si našla partnerku, stejně jako to tehdy bylo u Hlaváčkové. Maki bude hrát s Barborou Hermannovou. Jak dlouho to vydrží? Zapláče Sluková stejně jako Hlaváčková? Ale Kolocová už nemusí být tak velkorysá jako Hradecká!
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Krimi

Tito svědci mohli vidět vraždu. Přihlaste se, prosí policie

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi