Chelsea se rozpadá! Hazard už nechce hrát pod namyšleným trenérem Mourinhem!

Rozhodne se Eden Hazard (vlevo) opustit potápějící se loď, nebo zůstane věrný týmu trenéra Josého Mourinha (vpravo), který ho však poslední dobou zatracuje?
 Fotbal 
03. listopadu 2015 20:25 / Facebook
Hvězdný tým trenéra Josého Mourinha se rozpadá jako domeček z karet! Potápějící loď se jako první rozhodl zavčasu opustit nejlepší fotbalista Premier League minulé sezóny Eden Hazard! Záložník Chelsea touží odejít do Realu Madrid, který o jeho služby už delší dobu usiluje!

Chelsea se v letošní sezóně na hřišti viditelně trápí, a i když portugalský trenér Mourinho sebevědomě tvrdil, že jeho tým skončí do čtvrtého místa, Blues se stále plácá na dně tabulky. Lepších výsledků se rozhodl tvrdohlavý Mourinho dosáhnout po svém. Doplatil na to Hazard, který momentálně většinu hrací doby tráví na lavičce.

Například do víkendového zápasu proti Liverpoolu sice nastoupil v základní sestavě, ale po necelých šedesáti minutách se musel z hřiště na povel trenéra pakovat. To se pochopitelně uznávanému hráči nelíbí, a proto zvažuje přestup do Bílého baletu.

Přestup by však znatelně oslabil tým ze Stamford Bridge, což samozřejmě nebude chtít dopustit majitel Chelsea Roman Abramovič. Pokud by přeci jen kývl, stálo by to Real Madrid pořádný ranec peněz. Za jednoho z nejlepších záložníků by pravděpodobně musel zaplatit víc než 86 milionů liber.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Karolína Kurková je miliardářkou

2. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

3. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

4. České Spajsky slaví 20 let. Skoro se nezměnily

5. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn