Nehraješ? Odprejskni! Rosického konec v Arsenalu se blíží

Čas Tomáše Rosického (vlevo) v Arsenalu se krátí. Reprezentančního parťáka Petra Čecha (vpravo) pravděpodobně opustí.
 Fotbal 
04. listopadu 2015 16:11 / Facebook
Věčně zraněný, věčně na lavičce. Takový je úděl fotbalového záložníka Tomáše Rosického v anglickém klubu Arsenal. Přestože se už před sezonou mluvilo o jeho odchodu, zůstal. Nyní už to má ale nahnuté. Smlouva mu vyprší v létě a novou už nedostane!

Když je Rosický na trávníku, je to balet na hřišti. Jenomže diváci si mnohdy musejí na tento balet počkat stejně dlouho jako na Vánoce! Rosického neustále provází zranění a už dávno neměl místo v základní sestavě. Trenér Arséne Wenger se tak na něj nemůže spolehnout jako na stabilní oporu.

V minulé sezóně se stávalo, že nebyl ani na lavičce, ale zápas sledoval z tribuny. Když dostal příležitost, odvděčil se brankou nebo vypracovaným gólem, potom se ale znovu uchýlil k náhradníkům. Letos před začátkem sezóny to bylo vyřešeno dřív, než se Rosický mohl poprat o flek v základní lajně. Nečekaně se totiž zranil.

V Anglii se tak mluví o tom, že český reprezentační kapitán dostane po deseti letech košem a na rozlučku mu v Arsenalu uspořádají zápas na ukončenou jako poděkování za deset let v jejich dresu. Rosický se nyní zotavuje po operaci kolena. Pokud bude vše bez problémů, měl by se brzy zapojit do tréninku. Na přelomu roku by mohl být fit a připravený naskočit do zápasů. Zda se tak stane v Arsenalu, to není jisté. Sestava je totiž nabitá. Pokud Rosický odejde, opustí brankáře Petra Čecha, který do Arsenalu v létě přišel.

Rosický však určitě najde místo v sestavě české reprezentace, která se dostala na EURO 2016. Zkušený hráč totiž v jejich řadách chybí.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Karolína Kurková je miliardářkou

2. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

3. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

4. České Spajsky slaví 20 let. Skoro se nezměnily

5. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn