Kvitová jako výčepní! Šafářové splatila dluh

Šafářová (vlevo) se potkala s Kvitovou (druhá zleva) za výčepem, aby si od ní vychutnala slibované pivo. Společně si pak přiťukly na úspěšné finále ve Fed Cupu.
 Tenis 
09. listopadu 2015 16:06 / Facebook
Kamarádky buďme, dluhy si plaťme! Tím se řídí nejlepší česká tenistka Petra Kvitová, která nezapomněla, co slíbila reprezentační kolegyni Lucii Šafářové na Turnaji mistryň. Šafářová totiž Kvitové pomohla do semifinále, a tak ji dvojnásobná wimbledonská vítězka odměnila pivem.

Kvitová si přinesla zrovna tuplák a vlastnoručně do něj natočila pivo, které pak předala Šafářové. Dvojice si pak přiťukla na úspěšné finále ve Fed Cupu, které Češky o víkendu sehrají proti Ruskám.

Kvitová zůstala Šafářové dlužná poté, co se potkaly v jedné skupině na Turnaji mistryň. Obě měly dvě prohry a jednu výhru. Zatímco Kvitová vyhrála nad Šafářovou a prohrála nad Kerberovou a Muguruzaovou, Šafářová porazila pouze Kerberovou, čímž však přeťala Němčiny naděje na postup a poslala do semifinále Kvitovou.

Sama Petra už se s účastí loučila, nakonec ji ale Lucie překvapila a prodloužila její účast na Turnaji mistryň. Kvitová jí za to slíbila pivo a slib dodržela. Sama se pak probojovala až do finále, když v semifinále porazila Rusku Marii Šarapovou.

A právě ta bude nejtěžším oříškem v boji Česka s Ruskem. Kdyby Kvitová úspěch zopakovala, bylo by to základním stavebním kamenem k úspěchu Češek, které jsou obhájkyně titulu.
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Fotbalista Jeřábek chce do Itálie

2. SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní vlasové produkty od Tomáše Arsova

3. Eva Holubová si pořídila dům na Sicílii

4. Vanda Hybnerová o Velikonocích smaží řízky pro celou vesnici!

5. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn