Rekordmanka Špotáková propaguje kampaň na ocenění všech českých matek

Špotáková dvakrát získala olympijské zlato. Přesto to nelze srovnat s láskou její maminky, která ji vždy podporovala.
 Atletika 
14. dubna 2016 03:33 / Facebook
Kampaň s názvem „Děkuji, maminko,“ jejímž cílem je ocenit všechny české matky, podporuje zlatá olympijská medailistka v hodu oštěpem Barbora Špotáková. Projekt při příležitosti letošní letní olympiády v Riu pořádá už potřetí společnost Procter & Gamble, která je partnerem Mezinárodního olympijského výboru. Akce upozorňuje na důležitou roli matek při cestě ke slávě každého sportovce!

Kampaň měla premiéru v roce 2012 na olympiádě v Londýně. Procter & Gamble se jako partner Mezinárodního olympijského výboru prezentuje jako společnost podporující matky. „Během takové významné události jako olympiáda se pozornost zaměřuje na soutěžící. Jejích úsilí sledují miliony fanoušků po celém světě. Víme, že za úspěchem každého sportovce stojí maminka. Díky její oddanosti se úspěch stává skutečností. Proto jsou maminky v centru pozornosti této kampaně,“ objasnil generální manažer a viceprezident Procter & Gamble Marek Kapuscinski. Dodal, že společnost chce využít její v výrobky k vyjádření obdivu a vděčnosti za každou maminku na světě.

Špotáková se stala ambasadorkou kampaně i se svojí maminkou. „Je mi potěšením být ambasadorem tak významné globální kampaně společnosti Procter & Gamble. Když stojím na pódiu a držím nepopsatelnou medaili, je to nepopsatelný pocit. Nikdy to ale nevynahradí skutečnou lásku a podporu mojí milované maminky během přípravy i samotné olympiády,“ má jasno Špotáková, která získala olympijské zlato dvakrát. V současnosti drží i světový rekord.

Oštěpařka si myslí, že je potřeba matky oceňovat. „Pojďme společně ocenit pozoruhodnou sílu našich maminek a ukázat jim, že na nás mohou být hrdé. Lásku našim maminkám bychom měli vyjadřovat každý den, každá máma si to zaslouží,“ dodala Špotáková.
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Víc už toho není

Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Fotbalista Jeřábek chce do Itálie

2. SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní vlasové produkty od Tomáše Arsova

3. Eva Holubová si pořídila dům na Sicílii

4. Vanda Hybnerová o Velikonocích smaží řízky pro celou vesnici!

5. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn