Trenér Kýhos skončil. V Třinci již mají čtyři kandidáty na jeho místo.

Trenér třineckých byl odvolán po prohře se Zlínem
 Hokej 
05. dubna 2017 11:22 / ČT
Šedesátiletý kouč, který vedl perspektivní tým Ocelářů nenaplnil očekávání a byl odvolán. Třinecký klub však již pracuje se čtyřmi kandidáty, kteří by ho mohli nahradit.

Kýhos byl odvolán vedením týmu po vyřazení v extraligovém play off se Zlínem. Bývalý trenér celou záležitost komentoval následovně: „Přiznám se, že vyřazení ve čtvrtfinále bylo pro mě obrovským zklamáním. Následně jsem připravil pro vedení klubu hodnotící zprávu o uplynulé sezoně a na společné, a chtěl bych zdůraznit kultivované schůzce jsme došli po vzájemné dohodě k závěru, že se naše cesty rozejdou“.

Zkušený kouč, který v minulosti vedl také Litvínov, Brno, nebo Chomutov odehrál s Oceláři v sezóně perfektní úvod, ale potom začaly výkony týmu upadat. Navíc se Kýhos dostal do sporu s částí publika kvůli odchodu třinecké hvězdy Jiřího Polanského.

Nového trenéra třineckých Ocelářů představí vedení během několika týdnů. Podle zatím dostupných informací je ve hře také jméno Václava Varaďa, který trénoval reprezentaci.

„Aktuálně uvažujeme nad čtyřmi variantami. S některými vytipovanými adepty už proběhla i první jednání. Osobně bych si přál, abychom jméno nového kouče zveřejnili nejpozději se začátkem letní přípravy. Ta by měla začít podle původního plánu 2. května,“ řekl Peterek.

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Fotbalista Jeřábek chce do Itálie

2. SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní vlasové produkty od Tomáše Arsova

3. Eva Holubová si pořídila dům na Sicílii

4. Vanda Hybnerová o Velikonocích smaží řízky pro celou vesnici!

5. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn