Češky nebudou chybět na olympiádě! Maki už však bude bez Kiki!

Dokázaly to! Sluková s Hermannovou budou bojovat na olympiádě!
 Ostatní sporty 
10. července 2016 18:31 / Facebook
Když před čtyřmi lety přivezly z olympiády v Londýně páté místo, bylo to senzační! Nyní už však beachvolejbalistky Kiki a Maki nejsou pár a na olympiádu se společně nepodívají! Markéta Sluková však dostane novou příležitost po boku parťačky Barbory Hermannové, se kterou možná urve i nějaký ten kov!

Kiki a Maki byla značka, která šla na dračku! Dvojice se z ničeho nic stala slavnou a vypadalo to, že se úspěchy jen pohrnou! Jenomže jednoho dne řekla Maki dost a Kiki vyměnila za někoho jiného! Šokovala tím nejen parťačku, ale i fanoušky. Nakonec se dala dohromady s Hermannovou, se kterou nyní půjdou po medailích.

Cesta na olympiádu však nebyla vůbec jednoduchá kvůli tomu, že dohromady odehrály málo zápasu a nemusely se tam vůbec dostat! Sluková s Hermannovou živily naději na olympiádu do poslední chvíle! Nakonec zvládly rozhodující zápas kvalifikace a porazily v Soči ve zlatém setu čínský pár Sin Sin-i a Süe Čchen 15:12. Češky zdolaly Čiňanky 2:1 na zápasy.

Zásluhu na úspěchu měly i Kristýna Kolocová alias Kiki, kterou nedávno Maki zradila. Kolocová totiž s Michaelou Kvapilovou hrály s čínskými jedničkami jako první. Sice jim podlehly, ale daly jim pěkně zabrat. „Holky hrály výborně a utahaly vyšší blokařku,“ je si vědoma Sluková.

S Hermanovou pak přehrály další čínský pán Čchen Čchun sia, Tchang Ning-ja a v rozhodujícím zlatém setu přehrály i druhou dvojici. „Každý bod jsme oslavovaly, jako kdyby měl být ten poslední. Dařil se nám servis a neustále jsme tlačily,“ řekla Hermanová.

Spolu se Slukovou se tak objeví na olympiádě, na které před čtyřmi lety byla Kiki a Maki. Tehdy získaly páté místo, které bude nyní Sluková obhajovat po boku jiné parťačky. „Loni jsem ani náhodou nesnila, že to může vyjít. A teď je to skutečností,“ dodala Hermanová. Holky, bude z toho medaile?
Karel Kovka | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Překyselení organismu. Jak vzniká a co s tím?

2. Kristina Kloubková a Václav Kuneš se po obnoveném vztahu chystají na dovolenou. Prozradili, kam pojedou

3. Těhotná Voříšková točí 3Bobule. Bříško maskuje

4. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

5. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn