Úspěšný tenisový pár Strýcová–Mirzaová spolu končí!

Velmi úspěšná tenisová dvojice oznámila ukončení spolupráce po více než roce
 Tenis 
08. dubna 2017 13:26 / ČT
Barbora Strýcová po boku Sanie Mirzanové tvořili jeden z nejlepších ženských tenisových párů světa. Přesto však nyní oznámily že se jako dvojice rozchází. Důvodem má být rozdílný program obou hráček.

Tato legendární dvojice se spojila v srpnu loňského roku a ihned se zařadila mezi světovou špičku. K ukončení spolupráce se rozhodly záhy po skončení úspěšného angažmá na turnají v Miami. Podle dostupných informací Strýcová zatím nemá náhradu a Mirzaová plánuje dále pokračovat s kazaškou Svedovovou.

Za rozchodem dvojice podle informací nestojí žádný osobní spor. "Rozešly jsme se v dobrém. Sania se koncentruje jenom na čtyřhru, což já nemůžu. Tak jsme se dohodly, že spolu po Miami skončíme," uvedla v rozhovoru pro server iDnes Strýcová.

Za rozchodem úspěšného páru jsou rozdílné priority obou hráček. Zatímco Mirzaová se věnuje již jen pouze deblové kariéře, Strýcová naopak preferuje dvouhry ve kterých si drží stále dobré 18. místo.

Rozpad úspěšného páru tak zapříčinily jejich odlišné priority. Mirzaová se věnuje již jen výhradně deblové kariéře, Strýcová stále preferuje dvouhry, kde se mimochodem drží na vynikajícím osmnáctém místě, kvůli dlouhodobé absenci Petry Kvitové se navíc brzy stane za Karolínou Plíškovou českou dvojkou. Skvěle se jí daří i v deblovém žebříčku, kde figuruje na desátém místě.

Bývalá světová jednička čtyřhry Sania Mirzaová si zapsala největší životní úspěchy ve dvojici s Martinou Hingisovou. Po boku Švýcarky vyhrála tři grandslamové tituly, do historie se zapsaly 41 vítěznými zápasy v řadě.

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

2. Markéta Plánková prozradila, co peče na Velikonoce

3. Simona Krainová má strach z melanomu. Raději šla na operaci

4. Markéta Hrubešová a Lukáš Vaculík - setkání po třiceti letech

5. Demi Moore napsala memoáry. Co všechno v nich prozradí?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn