Biatlonistka Soukalová bere dosavadní nezdar na MS s úsměvem! Fanoušky pobavila vtipnou fotkou na profilu!

Soukalová si umí udělat srandu sama ze sebe! Tvrdí, že v závodu terčíky sice nevybílila, ale v oblíbené pochoutce už ano!
 Zimní sporty 
07. března 2016 19:51 / Facebook
I když se zatím vedoucí ženě Světového poháru na mistrovství světa v Norsku nedaří, těžkou hlavu si z toho určitě nedělá! Biatlonistka Gabriela Soukalová bere svůj dosavadní neúspěch s humorem a na sociální síť přidala fotku, kde si dělá legraci sama ze sebe!

Soukalové se nevyvedl nedělní závod, kde ve sprintu musela dobíjet hned pětkrát a cílovou rovinku projela až jako jedenáctá. Po nejhorší střelbě a výsledku v letošní sezoně byla česká hvězda zklamaná. Do nového týdne se však probudila s dobrou náladou. „Tyhle terče se mi podařilo vybílit podstatně lépe než ty včerejší!" napsala na svůj facebookový profil a přidala fotografii téměř vyjedeného oblíbeného karamelového dezertu plněného nugátem a čokoládou.

Její fanoušci byli z vtipné fotky unešení a hned jí začali vyjadřovat podporu. „Gabčo, každý den není posvícení, holt to jednou nevyšlo. Všichni ti moc fandíme a přejeme Ti, aby to v dalších závodech bylo už jen lepší. Myslím, že té smůly na MS bylo už dost. Jsi fantastická biatlonistka a ty to prostě urveš! Hodně štěstí do dalších závodů,“ uvedl jeden z příznivců.

Soukalová bude o medaili opět usilovat ve středečním vytrvalostním závodu žen na patnáct kilometrů. V něm bude střelba klíčová, protože za každý minutý terčík následuje minutová časová penalizace. V této sezoně se Soukalové ve velké většině případů daří terče zasáhnout na první pokus. Snad to předvede i ve středu!
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Víc už toho není

Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Nikol Buranská na fesťáku s maminkou. Vypadají jako sestry

2. Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě vílou

3. Karolína Kurková je miliardářkou

4. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

5. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn