Soukalová se vdala za přítele Koukala! Na svatbě vyzvala k pomoci chlapci

Soukalová se provdala. Na svatbě i s manželem Koukalem vyzvala fanoušky, aby podpořili nemocného chlapce Péťu (vlevo).
 Zimní sporty 
14. května 2016 13:25 / Facebook
Pánové, neplačte! Biatlonová kráska Gabriela Soukalová řekla v Panenském Týnci na Lounsku své ANO příteli Petru Koukalovi. V příjmení tak změnila své počáteční písmeno S a dala namísto něj K. Nyní je z ní Koukalová! Dvojice se vzala na pátek třináctého! Zároveň vyzvala fandy k pomoci nemocnému chlapci!
Nevíte někdo, jak se mění jméno na Facebooku? Přesně tak dala Soukalová svým fanouškům najevo, že se vdala! A fanoušci své oblíbenkyni i jejímu muži začali přát jen to nejlepší! Aby pár ukázal, že je jejich láska silná, stanovil datum svatby na proklatého pátek třináctého!

I když svatba byla tajná, nebyla žádným rychlým rozhodnutím. „Připravovali jsme ji několik měsíců. Termín jsme vybrali, aby nám oběma vyhovoval. Pověr jsme se vůbec nezalekli,“ vzkázala dvojice, které na svatbu přišlo více než 100 hostů.

Soukalová i s badmintonistou Koukalem ale nemysleli jen na sebe, nýbrž i na okolí. K fotce ze svatby, na které je Soukalová v krásných šatech, si dali oba na nos červenou bambulku a požádali příznivce o podporu. „Kdo chce s námi oslavit náš krásný den, může přispět na Konto BARIÉRY pro malého Péťu, který neměl v životě tolik štěstí, jako máme my,“ uvedla Soukalová.

Malý Péťa se i s rodiči vracel domů z dovolené, když měli autonehodu. Otec zemřel a chlapec utrpěl i s matkou vážná zranění. Péťa má poraněnou míchu, dýchá pomocí dýchacího přístroje a má problém s přijímáním potravy. Trochu hýbe pravou rukou a už pohnul i druhou. Rodina doufá, že se mu podaří hybnost vrátit. Právě tomuto chlapci chce novopečená Koukalová s manželem Koukalem pomoct!
◼ redakce sport / inStory.cz
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Víc už toho není

Nejčtenější články

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Krimi

Kvůli frajeřině málem přišel mladík o život. Zřítil se z třetího patra

1. Karolína Kurková je miliardářkou

2. Karel Gott už za pár dní vystoupí na festivalu i s rockovou kapelou Europe

3. Andrea Pomeje vyváděla a vykloubila si koleno

4. České Spajsky slaví 20 let. Skoro se nezměnily

5. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn